Фітнес-клуб в Одесі

Железяка та Бантики

Фітнес-абонементи


Дивитись абонементи
Розклад на Сьогодні
Всі дні
давай до нас icon
icon
Карта
для моряків
спеціальний абонемент із збільшеним часом заморозки
icon
Фітнес-бар
натуральна кава, ароматний чай та свіжий сік для гарного настрою.
icon
Безкоштовний сейф
на час заняття у клубі, надійне зберігання Ваших особистих речей.
icon
Клубні картки
зручна система клубних карток. Вибирайте клубну карту в залежності від Ваших уподобань

спробуйте фітнес з нами

Фітнес-клуб Железяка та Бантики в Одесі

Сьогодні фітнес – це одна з найдосконаліших тренувальних систем. У ній поєднані максимально ефективні прийоми “виховання тіла”. Такі вправи сприяють природному прагненню людини досягти високої якості життя, яке визначає насамперед саме здоров’я.

Сьогодні кожна людина знає – щоб мати здорове та струнке тіло, потрібно не лише правильно харчуватися та доглядати за собою, а й регулярно відвідувати фітнес-клуб (Одеса, центр) недорого. Втім, одесити зізнаються: однією з причин, чому вони не ходять до фітнес-зали, є незнання, який саме тип заняття необхідно вибрати, щоб досягти бажаного результату.

Для новачків, які вперше приходять на заняття та не знають, які саме тренування їм підійдуть, у нашому фітнес-клубі «Железяка и Бантики» в Одесі працюють професійні персональні тренери. Саме вони допоможуть підібрати оптимальні навантаження індивідуально, з урахуванням усіх побажань та потреб гостей.

Чому ми?

Фітнес-клуби в Одесі представлені безліччю спеціальних оздоровчих центрів, що надають комплекс послуг, що включають популярні фітнес-програми та технології. Серед них усіх варто виділити в Одесі фітнес-клуб «Железяка та Бантики», розташований у самому центрі міста.

Загальна площа нашого клубу складає 590 м ². Світлі просторі приміщення клубу з панорамними вікнами дозволять тренуватися не лише з користю, але й із задоволенням.

Спортзал (Одеса, центр, Приморський район) «Железяка и Бантики» має просторий тренажерний зал з кардіо-зоною та обладнаний сучасними тренажерами. Тренувальна зала площею 230 м² оснащена професійним силовим обладнанням фірми TechnoGym. У клубі є блочно-тягові тренажери для здійснення посттравматичної реабілітації, а також велика кардіо-зона:

  • бігові доріжки;
  • велотренажери;
  • степери;
  • орбітреки.

У тренажерному залі встановлено новітню систему вентиляції та кондиціювання. Таким чином, усі відвідувачі «Железяка та Бантики» дихають чистим повітрям, оптимальною вологістю та температурою.

Поради для вибору тренувань

І все-таки, на що насамперед потрібно звернути увагу при виборі типу заняття у спортзалі? Все залежить від того, який результат хоче отримати людина, та від її матеріальних можливостей. Фітнес-клуб (Одеса, центр, Приморський район) “Железяка и Бантики” ціни на свої послуги пропонує досить лояльні.

Є люди, які приходять, щоб схуднути, набути певних форм, зробити тіло більш гнучким або просто весело провести час. Враховуючи мету, вибирається тип заняття, яке підходить людині.

Жінкам, які бажають схуднути, тренування також слід підбирати з розумом. Якщо неважливо, повільні будуть або швидкі тренування, а також немає жодних протипоказань, то на початковому етапі краще вибирати динамічні кардіо та інтервальні тренування.

Наприклад, заняття з інтервалів розроблені з урахуванням особливої ​​методики, що дозволяє значно скоротити час і збільшити ефективність вправ завдяки чергуванню великого навантаження з відпочинком. Також добрий результат дадуть силові тренування.

Якщо у людини болить спина через сидячу роботу, то ми можемо порекомендувати йому пілатес. Він поєднує в собі йогу, балет, ізометричні вправи та зміцнює м’язи спини, преса, тазу. Це найкращий вид тренування для спини та м’язів, що чудово підходить не тільки для молодих, але і для людей похилого віку.

Скільки разів на тиждень потрібно займатись?

Оптимальна кількість занять у фітнес-залі – тричі на тиждень. За цей час організм може отримати необхідні навантаження та відпочити. Деякі люди відвідують клуби щодня. Однак, існують конкретні рекомендації щодо кількості та частоти вправ. Наприклад, стрип-пластику оптимально відвідувати не більше чотирьох разів на тиждень.

Мінімальна кількість занять – це двічі на тиждень. Фітнес-центр Одеси «Железяка и Бантики» передбачає групові заняття тривалістю 1 годину. За цей час відвідувачі встигають зробити розминку, необхідні вправи та розтягнутися.

Переваги індивідуального та групового заняття

У групі займатись веселіше, і це стимулює людину працювати ще краще на результат. Адже під час групових вправ буде незручно, соромно дозволити собі слабину перед рештою тих, хто тренується,.

Переваги індивідуального заняття з тренером полягають у тому, що вся його увага націлена на одного відвідувача. Крім того, професіонал не дозволить «схалявити», а також складе індивідуальну програму занять відповідно до потреб клієнта та поставленої мети.

тренуйся з нами

Фітнес послуги

Сучасне обладнання, досвідчені тренери та фахівці, вигідні пропозиції, затишна та комфортабельна обставновка – все це чекає на Вас у нашому фітнес-клубі.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Купуйте та заощаджуйте на відвідуванні

Фітнес абонементи

ціна 2700 грн. UAH

Повний день

8:30 - 21:00

Тривалість абонементу

icon +10 днів заморозки
ціна 3600 грн. UAH

Безліміт

Групові заняття + тренажерний зал

Тривалість абонементу

icon +10 днів заморозки
ціна 2250 грн. UAH

Абонемент Light

Зал групових тренувань

Тривалість абонементу

icon +0 днів заморозки
video