Спека

By Железяка и Бантики,

Программа Жара

Групова фітнес-програма «Спека»

Групова програма Спека стане ідеальним рішенням для тих, хто прагне не лише швидко спалити свою зайву вагу, а й зробити це максимально правильно. Саме тренування позиціонується як високоінтервальне і має на увазі досить активні фізичні навантаження. У рамках програми спортсмени проходитимуть тренування на витривалість, що також приносить чимало позитивних змін для їхньої фізичної форми. Наш фітнес-центр пропонує до вашої уваги абонементи для цієї групової програми за раціональною вартістю.

Групова програма Спека: основні переваги

Даний формат групових тренувань має чимало позитивних переваг, серед яких слід зазначити такі:

 • Командна робота. У цій ситуації у спортсмена включається режим змагання, і він сильніше віддаватиметься тренуванням, намагаючись бути сильнішим і досягти більшого результату в порівнянні з іншими членами команди.
 • Особливо висока результативність. Такі тренування вважаються одними з найбільш ефективних у плані спалювання жиру. Цей фітнес для швидкого схуднення вже отримав багато захоплених відгуків спортсменів, які за такою програмою скидали десятки зайвих кілограмів.

Групова програма Спека у нашому фітнес-центрі

Вас зацікавила групова програма Спека? Наш фітнес-центр готовий допомогти схуднути до ідеальних параметрів. Оформити абонемент до нашої зали можна заповнивши відповідну форму на сайті або ж зателефонувавши нашому адміністратору за контактними телефонними номерами.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Спека

Вітамін У

By Железяка и Бантики,

Витамин У

Фітнес-програма «Вітамін У» в Одесі

Групова програма Вітамін У є інноваційним форматом занять спортом у команді спортсменів. Особливістю такої програми є невелика кількість учасників у команді. Це дозволяє тренеру приділити особливу увагу абсолютно кожному, хто тренується. Наш фітнес-центр «Железяка и Бантики» представляє абонементи на заняття у такому форматі за раціональною вартістю.

Групова програма «Вітамін У»: які має переваги?

Фітнес програма вітамін У надає можливість відчути такі переваги при занятті фітнесом:

 • Можливість спробувати себе у командній роботі. Це завжди весело та цікаво. Спортсмени можуть знайти собі нових друзів і відчути себе частиною одного механізму, що добре спрацювався.
 • Підвищена увага тренера. Тренер при такому форматі групових занять зможе приділити досить багато уваги кожному, хто тренується. Так як група нечисленна, він зможе зосередитися на кожному зі своїх підопічних і допомогти їм досягти більших результатів.

Наш фітнес-центр представляє до уваги одеситів заняття фітнесом за такою програмою за раціональною вартістю. Ми пропонуємо низькі ціни на абонементи, які припадуть до вподоби всім спортсменам. Щоб дізнатися подробиці про програму, зв’яжіться з нашими менеджерами через форму зворотного зв’язку або контактний телефон, залишений на сайті.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Вітамін У

Pilates

By Железяка и Бантики,

Пілатес в Одесі — «Железяка и Бантики»

Програма пілатес була розроблена доктором Йозефом Пілатесом ще у 20 столітті. З того часу такі вправи стали користуватися особливо високою популярністю серед багатьох жінок. Самі тренування спрямовані в основному на фізичний розвиток тих, хто тренується, на зміцнення хребта, м’язів живота та м’язів-стабілізаторів. Якщо вас цікавить пілатес в Приморському краї – звертайтесь до нашого фітнес-клубу.

Заняття Pilates в Одесі: у чому перевага групових занять?

Пілатес для новачків справді ефективний у форматі групових занять. Так, серед усіх переваг подібної програми варто виділити такі:

 • Заняття проходять під керівництвом досвідченого тренера, який знає, як упоратися з великими групами учасників.
 • Групові заняття пілатесом в Одесі виробляють дисциплінованість. Насамперед учасники отримують можливість адаптуватися під певний графік занять, виробити правила відвідування зали у встановлений час.
 • Можливість відчути себе частиною команди. Якщо ви ухвалите рішення записатися на пілатес у командному форматі, ви зможете знайти нових друзів з такими ж захопленнями, як і у вас.

Заняття Пілатес в Одесі в нашому фітнес-клубі

Наш фітнес-центр представляє програми з пілатес, ціни на які приємно порадують кожного клієнта. Вартість пілатесу в нашому центрі значно бюджетніша, ніж у багатьох інших спортивних залах. Ми гарантуємо індивідуальне ставлення до кожного клієнта та достатню кількість уваги від наших тренерів. Якщо ви хочете дізнатися подробиці про цю програму, залиште заявку на зворотний зв’язок на нашому сайті або зателефонуйте нашим менеджерам.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Pilates

FitBall

By Железяка и Бантики,

Фітнес-програма «FitBall» в Одесі

Фітнес програма фітбол стане відмінним рішенням для тих, хто ставить перед собою завдання розвинути координацію, удосконалити свою спритність та покращити почуття балансування. В рамках цієї програми тренування проходитимуть з використанням спеціальних м’ячів – фітболів. Самі тренування характеризуються відносно низькою інтенсивністю і вимагають від спортсменів особливих фізичних зусиль.

Чому варто вибрати вправи на фітболі?

Фітнес вправи з м’ячем мають такі переваги, які точно порадують усіх спортсменів:

 • Легкість та простота. Займатися з фітболом відносно легко і просто. Це означає, що така фітнес програма цілком зможе стати чудовим захопленням та гарним варіантом для цікавого проведення часу.
 • Командна робота. Так як ця програма вважається груповою, ті, хто тренується, зможуть відчути себе частиною однієї великої команди. Цей фактор допомагає знайти нових друзів із подібними інтересами.
 • Користь здоров’ю. Фітбол в Одесі допоможе місцевим жителям покращити стан здоров’я, зміцнити м’язи. Також такі заняття стануть добрим способом зняття втоми та відпочинку.

Початок чогось більшого. Ви хочете займатися спортом, але не знаєте, з чого почати? Вправи з фітболом стануть чудовим варіантом. Легкі та веселі тренування допоможуть швидше долучитися до світу спорту та дадуть старт для нових починань.

Групова програма Фітбол у нашому фітнес-центрі

Ми представляємо до уваги одеситів фітнес-програму «Фітбол» за раціональною вартістю. Дізнатися подробиці про таку програму можна, зв’язавшись з нашими кваліфікованими менеджерами по телефону або заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до FitBall

Yoga

By Железяка и Бантики,

Занятия по Йоге в Одессе

Йога в Одесі – «Железяка и Бантики»

Групові заняття йогою почали набирати особливо широкої популярності. Ця програма вважається гідною альтернативою більшості активних видів спорту. І хоч самі тренування виробляються у відносно спокійних темпах, учасники програми вже за кілька занять помічають значні поліпшення стану здоров’я, зміцнення імунітету і навіть початок скидання жирової маси. Крім того, йога – це чудовий спосіб набути гармонії з собою.

Групові заняття Йогою в Одесі: переваги програми

Якщо ви вирішили вперше піти на йогу в Одесі – групові заняття стануть для вас чудовим рішенням. Так, ви отримаєте такі переваги:

 • Можливість відчути себе частиною колективу. Так, ви зможете знайти нових друзів, відчути себе частиною одного цілого та вчасно піддивитися, як правильно виконувати ту чи іншу вправу.
 • Підвищена ефективність. Групові заняття призначаються на один і той же час в ті самі дні. Це допомагає організму налаштуватися на заданий графік, а також багато в чому виробляє силу волі.
 • Підвищення дисциплінованості. Справа в тому, що групові заняття накладають на людину певні зобов’язання. Так, пропускати заняття стає досить складно через відповідальність перед колективом.

Заняття Йогою в Одесі у нашому спортивному центрі

Якщо вас цікавить йога для початківців, або якщо ви вже добре орієнтуєтеся у всіх тонкощах даних занять – наш фітнес-клуб радий вас запросити на групові заняття. Ми представляємо йогу в Одесі в Приморському краї з професійними тренерами, які чудово орієнтуються у всіх тонкощах вказаних занять.

У нас ви можете придбати абонементи на йогу у центрі Одеси за раціональною вартістю. У разі виникнення будь-яких питань, зв’яжіться з нашими менеджерами за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті, або зателефонуйте нам по одному з контактних номерів телефону.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Yoga

Stretching

By Железяка и Бантики,

Stretching

Фітнес-програма «Стретчінг» в Одесі

Фітнес програма стретчинг є одним із найпопулярніших напрямків тренувань у залі. Її основною метою є покращення гнучкості тіла та паралельне спалювання жирових відкладень. Стретчінг у фітнес клубі в Одесі «Железяка и Бантики» стане чудовою програмою тренувань для тих, хто планує відкрити нові можливості свого тіла.

Стретчінг: чому варто вибрати цю групову програму?

Заняття для розтяжки мають особливо високу ефективність, коли вони проходять саме в груповому форматі. І в цьому немає нічого дивного, адже:

 • Групові заняття розвивають дух суперництва. Ті, хто тренується, можуть відчути натхнення бути швидше, сильніше і краще, ніж інші учасники групи. З цієї причини групові заняття часто допомагають тренуватися набагато активніше, ніж індивідуальні.
 • Заняття для розтяжки у групі допомагають покращити дисциплінованість. Справа в тому, що тренування в основному проводяться в один і той же час, що допомагає спортсмену налаштуватися на певний графік і розробити оптимальний режим дня.

Stretching в Одесі у нашому фітнес центрі

Фітнес клуб «Железяка и Бантики» представляє вашій увазі абонементи на групові заняття стретчингом. Усі тренування проходять під чуйним контролем кваліфікованого тренера, який зможе приділити увагу всім та кожному. Раціональна вартість абонементів сподобається всім, хто тренується.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Stretching

Cross-Time

By Железяка и Бантики,

crosstime

Групові тренування Крос-тайм (Cross-Time)

Групова фітнес програма CrossTime є спеціальним високоінтенсивним груповим тренуванням, яке спрямоване на розвиток м’язової маси. В рамках цього тренування використовуються різноманітні предмети спортивного інвентарю: гирі, штанги, млинці, м’ячі, скакалки та турніки. Основою тренування стали силові вправи, тип яких постійно змінюватиметься. Тим самим спортсмен залишається у постійному тонусі та процес удосконалення м’язів стає більш інтенсивним.

Вас цікавить Cross-time в Одесі? Наш фітнес-клуб радий надати абонементи на вказану програму за низькими цінами!

Крос-тайм в Одесі: у чому переваги таких занять?

Перевагами програми Крос-тайм є такі фактори:

 • Заняття з цієї програми стануть відмінним варіантом для досвідчених спортсменів, які прагнуть досконалості та позитивно ставляться до досить сильних навантажень.
 • Різноманітність. Ця програма має на увазі використання великої кількості спортивного інвентарю, що допомагає зробити тренування різноманітнішими.
 • Командний дух. Робота в команді завжди захоплює та робить тренування різноманітнішими та інтенсивнішими.

Крос-тайм у нашому фітнес-клубі

Вас зацікавила групова фітнес-програма Крос-тайм? Наш фітнес-центр пропонує відповідні абонементи за раціональною вартістю. Усі заняття проводяться під контролем досвідчених тренерів, що приділяють увагу кожному спортсмену. Замовити абонемент можна прямо на нашому сайті.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Cross-Time

Body Sculpt

By Железяка и Бантики,

Программа Body Sculpt

Фітнес-програма Body Sculpt у нашому фітнес-клубі

Фітнес-програма Body Sculpt позиціонується як силове тренування, основна дія якого спрямована на вдосконалення всіх груп м’язів. На заняттях за цією програмою спортсмен взаємодіятиме з величезною кількістю спортивного обладнання: штангами, канатами, гантелями та іншими обтяжувачами.

Вас цікавлять заняття з цієї програми? Наш фітнес-центр пропонує мешканцям Одеси придбати відповідні абонементи за невисокою вартістю.

Групова програма Body Sculpt: у чому її особливості?

Групова програма body sculpt має безліч переваг, серед яких варто визначити такі:

 • Підходить для людей із різним ступенем фізичної підготовки. Це означає, що займатися за такою методикою може навіть той, хто ніколи не був у спортивному залі.
 • Допомагає зробити тіло досконалим за найкоротший час. Така програма – справжня знахідка для тих, хто хоче прийти в ідеальну форму в найкоротший термін.
 • Заняття відбуваються у груповому форматі. Це чудовий спосіб знайти хороших друзів зі подібними інтересами та захопленнями.

Заняття з цієї програми у нашому фітнес-центрі

«Железяка и Бантики» представляє до уваги одеситів абонементи на заняття за програмою Body Sculpt за раціональною ціною. Наші заняття проводять досвідчені тренери, які точно знають, як зробити ваше тіло ідеальним. Придбати абонемент можна на сайті, заповнивши спеціальну форму.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Body Sculpt

Спека

By Железяка и Бантики,

Программа Жара

Групова фітнес-програма «Спека»

Групова програма Спека стане ідеальним рішенням для тих, хто прагне не лише швидко спалити свою зайву вагу, а й зробити це максимально правильно. Саме тренування позиціонується як високоінтервальне і має на увазі досить активні фізичні навантаження. У рамках програми спортсмени проходитимуть тренування на витривалість, що також приносить чимало позитивних змін для їхньої фізичної форми. Наш фітнес-центр пропонує до вашої уваги абонементи для цієї групової програми за раціональною вартістю.

Групова програма Спека: основні переваги

Даний формат групових тренувань має чимало позитивних переваг, серед яких слід зазначити такі:

 • Командна робота. У цій ситуації у спортсмена включається режим змагання, і він сильніше віддаватиметься тренуванням, намагаючись бути сильнішим і досягти більшого результату в порівнянні з іншими членами команди.
 • Особливо висока результативність. Такі тренування вважаються одними з найбільш ефективних у плані спалювання жиру. Цей фітнес для швидкого схуднення вже отримав багато захоплених відгуків спортсменів, які за такою програмою скидали десятки зайвих кілограмів.

Групова програма Спека у нашому фітнес-центрі

Вас зацікавила групова програма Спека? Наш фітнес-центр готовий допомогти схуднути до ідеальних параметрів. Оформити абонемент до нашої зали можна заповнивши відповідну форму на сайті або ж зателефонувавши нашому адміністратору за контактними телефонними номерами.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Спека

Mobility

By Железяка и Бантики,

Йога Виньяса Флоу

Mobility — Віньяса флоу-йога в Одесі

Під такою хитромудрою назвою програми ховається знайома багатьом силова йога. Програма Мобіліті позиціонується як комбінована: вона спрямована як на покращення стану здоров’я, так і на вдосконалення фізичної форми тренуючого. Наш фітнес клуб пропонує одеситам абонементи на тренування у такому форматі за раціональною вартістю.

Віньяса-флоу йога: особливості програми

Віньяса флоу йога в Одесі стала мати особливо високий попит. Ця програма має такі індивідуальні особливості:

 • Дихальні вправи. Дихальні практики дозволять встановити повний контроль над своїм диханням, що виключно сприятливо позначиться на стані здоров’я.
 • Силове опрацювання м’язів. Дані вправи є досить активними і надають на організм серйозне навантаження, що допомагає зміцнити та розвинути м’язову систему.
 • Розтяжки. Розтяжка допоможе тілу стати більш пластичним та гнучким.

Програма Мобіліті у нашому фітнес центрі

Наш фітнес центр представляє до вашої уваги абонементи на віньяса йогу за приємною вартістю. Тренування проводять досвідчені йоги, які добре орієнтуються особливостях такої системи. Щоб оформити заявку на абонемент, достатньо заповнити спеціальну форму, розміщену на нашому офіційному сайті.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Mobility

Power Fit

By Железяка и Бантики,

power-fit

Силові фітнес тренування Power Fit у нашому фітнес-клубі

Фітнес програма power fit підійде вже досвідченим спортсменам, які досить добре справляються із фізичними навантаженнями різної складності. Ця програма має на увазі кардіо-силове тренування з досить великою інтенсивністю. Під час таких тренувань спортсмен задіює всі свої групи м’язів, що сприяє гармонійному розвитку тіла та удосконаленню фізичної форми.

Якщо вас цікавить така силова фітнес-програма, наш фітнес-клуб радий надати вам свої послуги. У нас ви зможете придбати абонементи на заняття у режимі Пауер Фіт за раціональною вартістю.

Силові фітнес тренування Power Fit: Чому саме групові заняття?

Групові заняття з такої програми мають чимало переваг, серед яких варто відзначити такі:

 • Робота у колективі. Заняття у групах допомагають знайти нових друзів, допомагати один одному з вправами та вчасно підглядати правильність їхнього виконання.
 • Розвиток дисциплінованості. Заняття в колективі допомагають виробити певний розпорядок тренування та накладають деякі зобов’язання щодо відвідування зали.
 • Робота із досвідченим тренером. Ведення тренувань цілих груп спортсменів довіряють виключно досвідченим тренерам із великим стажем роботи. Це означає, що ви зможете попрацювати зі справжніми професіоналами.

Програма Пауер Фіт у нашому фітнес-клубі

Ми представляємо до уваги мешканців Одеси тренування за програмою пауер фіт. Придбати абонемент можна просто на нашому сайті буквально за кілька хвилин. Якщо у вас виникають певні питання чи проблеми з оформленням заявки, ви завжди можете розраховувати на допомогу наших менеджерів.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до Power Fit

90-60-90

By Железяка и Бантики,

90-60-90

Фітнес для схуднення 90-60-90

Ви хочете дізнатися, як стати 90 60 90? Наша однойменна групова програма готова допомогти кожній дівчині досягти ідеальної фізичної форми.

У чому особливості фітнесу для схуднення 90-60-90?

Наша групова фітнес програма 90 60 90 має такі особливості:

 • Помірність навантажень. Усі навантаження, які надають на спортсменів, є відносно невисокими – саме те, щоб спалювати жирові відкладення і при цьому не перекачувати м’язи.
 • Опрацювання проблемних зон. Програма допомагає прибрати зайву вагу саме з проблемних зон кожної дівчини: стегон, ніг, талії.
 • Підвищення пружності тіла. Так, після певної кількості тренувань спортсменка помітить певне підвищення пружності сідниць.

Групова програма 90-60-90 у нашому фітнес-центрі

Наш фітнес-центр представляє до уваги одеситів абонементи на групові заняття за програмою 90-60-90 за раціональною вартістю. Заняття проводять професійні тренери із великим трудовим стажем. Вони гарантовано знайдуть підхід до кожної клієнтки та зможуть її мотивувати на спортивні звершення. Щоб оформити заявку на такі заняття, зв’яжіться з нами за контактними телефонами або заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті.

  Category:
  Comments: Коментарі Вимкнено до 90-60-90