Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Програма «90-60-90»
Графік занять
Пт: 19:00 - 20:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес для схуднення 90-60-90

Ви хочете дізнатися, як стати 90 60 90? Наша однойменна групова програма готова допомогти кожній дівчині досягти ідеальної фізичної форми.

У чому особливості фітнесу для схуднення 90-60-90?

Наша групова фітнес програма 90 60 90 має такі особливості:

  • Помірність навантажень. Усі навантаження, які надають на спортсменів, є відносно невисокими – саме те, щоб спалювати жирові відкладення і при цьому не перекачувати м’язи.
  • Опрацювання проблемних зон. Програма допомагає прибрати зайву вагу саме з проблемних зон кожної дівчини: стегон, ніг, талії.
  • Підвищення пружності тіла. Так, після певної кількості тренувань спортсменка помітить певне підвищення пружності сідниць.

Групова програма 90-60-90 у нашому фітнес-центрі

Наш фітнес-центр представляє до уваги одеситів абонементи на групові заняття за програмою 90-60-90 за раціональною вартістю. Заняття проводять професійні тренери із великим трудовим стажем. Вони гарантовано знайдуть підхід до кожної клієнтки та зможуть її мотивувати на спортивні звершення. Щоб оформити заявку на такі заняття, зв’яжіться з нами за контактними телефонами або заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів