Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Програма «Press+Stretching»
Графік занять
Ср: 10:00 - 11:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес-програма ABS+Stretching в Одесі

Групова програма ABS+Stretching допоможе удосконалити свою розтяжку та підкачати м’язи преса. Така програма підходить спортсменам із різним рівнем фізичної підготовки: як недосвідченим новачкам, так і тим, хто звик проводити у залі чимало часу.

Якщо вас також цікавлять заняття для розтяжки та преса в Одесі, зверніть увагу на наш фітнес-центр. Ми представляємо до вашої уваги спеціальну програму тренувань, орієнтовану саме на зміцнення м’язів преса та розтяжку.

Вправи на прес та розтяжку: переваги програми

Ця програма приносить спортсменам такі переваги:

  • Зміцнення здоров’я. Розтяжка несе благотворний вплив на стан м’язів, які стають значно міцнішими і витривалішими.
  • Спалювання жиру. Якщо живіт – ваша проблематична область, саме фітнес програма для розтяжки і преса допоможе прибрати звідти зайві жирові відкладення.
  • Заняття у команді. Займатися з групою інших спортсменів – це завжди весело та цікаво.

Вправи на прес та розтяжку у нашому фітнес-центрі

«Железяка и Бантики» пропонує одеситам спробувати себе у програмі ABS+Stretching, спрямованій на зміцнення м’язів преса та на розтяжку. Ви можете придбати відповідні абонементи безпосередньо на нашому сайті. Раціональна ціна сподобається кожному клієнту.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів