Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Aerower balance
Графік занять
Вартість заняття
Заняття відсутні
Тривалість
1 година

Aerower balance – тренування для тих, хто любить драйв та все нове. Є сумішшю аеробіки і силових вправ під запальну музику. Проходить у спеціальному пружинному взутті, що трохи нагадує лижні черевики.

Заняття в такому взутті більш безпечні для спини та суглобів, ніж традиційні заняття в тренажерному залі, а ще досить енерговитратні (дозволяють спалити до 1000 ккал за 1 годину тренування), що є вагомим аргументом для охочих схуднути!

Якщо крім іншого ви хочете розвинути координацію і спритність, зміцнити свій суглобово-зв’язувальний апарат, серцево-судинну та дихальну системи, покращити роботу вестибулярного апарату, отримати заряд бадьорості та позитивних емоцій на весь день, то вам точно сюди)

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів