Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Програма «Body Sculpt»
Графік занять
Вт: 18:00 - 19:00Ср: 19:00 - 20:00Пт: 10:00 - 11:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес-програма Body Sculpt у нашому фітнес-клубі

Фітнес-програма Body Sculpt позиціонується як силове тренування, основна дія якого спрямована на вдосконалення всіх груп м’язів. На заняттях за цією програмою спортсмен взаємодіятиме з величезною кількістю спортивного обладнання: штангами, канатами, гантелями та іншими обтяжувачами.

Вас цікавлять заняття з цієї програми? Наш фітнес-центр пропонує мешканцям Одеси придбати відповідні абонементи за невисокою вартістю.

Групова програма Body Sculpt: у чому її особливості?

Групова програма body sculpt має безліч переваг, серед яких варто визначити такі:

  • Підходить для людей із різним ступенем фізичної підготовки. Це означає, що займатися за такою методикою може навіть той, хто ніколи не був у спортивному залі.
  • Допомагає зробити тіло досконалим за найкоротший час. Така програма – справжня знахідка для тих, хто хоче прийти в ідеальну форму в найкоротший термін.
  • Заняття відбуваються у груповому форматі. Це чудовий спосіб знайти хороших друзів зі подібними інтересами та захопленнями.

Заняття з цієї програми у нашому фітнес-центрі

«Железяка и Бантики» представляє до уваги одеситів абонементи на заняття за програмою Body Sculpt за раціональною ціною. Наші заняття проводять досвідчені тренери, які точно знають, як зробити ваше тіло ідеальним. Придбати абонемент можна на сайті, заповнивши спеціальну форму.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів