Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Заняття з Боксу
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Тренування з Боксу в Одесі

Бокс зазвичай вважається споконвічно чоловічим видом спорту. Проте останнім часом почав користуватися популярністю і жіночий бокс. Так, це допомагає дівчатам підтримувати себе у чудовій формі, розвинути дисциплінованість та навіть спалити зайві жирові відкладення. Якщо вас цікавить бокс в Одесі – ласкаво просимо до нашого фітнес-клубу. Ми також представляємо вашій увазі абонементи на заняття жіночим боксом на різні терміни за приємною ціновою політикою.

Тренування з боксу: чим вони корисні для дівчат?

Бокс в Одесі у Приморському районі переважно відвідують чоловіки. Однак і дівчата знайдуть для себе чимало користі під час тренувань за такою програмою:

  • Розваги. Бокс – це чудовий спосіб розважитися і зняти стрес.
  • Підтримка чудової спортивної форми. Якщо ви вже досягли гарної форми – саме час зайнятися боксом, щоб її не втратити.
  • Можливість прибрати зайву вагу. Бокс має на увазі активні фізичні вправи, що багато в чому допомагає знизити масу тіла.

Секція боксу в Одесі в «Железяка и Бантики»

Наш фітнес центр пропонує бокс у Одесі, ціна на заняття приємно здивує всіх одеситок. Всі заняття проводить кваліфікований тренер з боксу, який допоможе досягти успіхів на даній ниві як новачкам, так і професіоналам. Щоб оформити абонемент, достатньо зателефонувати нам по контактному телефону або заповнити спеціальну форму на нашому сайті.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів