Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Програма «Бразильські попки»
Графік занять
Чт: 10:00 - 11:00Пт: 20:00 - 21:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Групова фітнес-програма «Бразильські попки» в Одесі

Програма бразильські попки – це ідеальний варіант для дівчат, які вважають проблемними свої зони сідниць. Така програма має на увазі комплекс вправ, спрямованих на покращення п’ятої точки, спалювання жирів у цьому самому місці та підвищення загальної пружності сідничних м’язів.

Наш фітнес-центр пропонує вашій увазі абонементи на заняття фітнесом за такою програмою в Одесі.

Фітнес програма “Бразильські попки”: у чому її переваги?

Перевагами цього напряму тренувань слід вважати такі фактори:

  • Програма сконцентрована виключно на вдосконаленні м’язів сідниць. Це означає, що дана проблемна зона отримає підвищене навантаження і довгоочікуваний ефект настане в рази швидше.
  • Вправи для бразильських сідниць проводяться під контролем досвідчених тренерів, які точно знають, як довести будь-яку попку до ідеального стану.

Заняття групові – чудовий спосіб знайти нових подруг з тими ж інтересами, що й у вас.

Програма «Бразильські попки» у нашому фітнес-центрі

Ми раді представити вам абонементи на заняття з даної програми за приємними цінами. Оформити заявки на їх отримання можна прямо на нашому сайті за кілька хвилин. Раціональна вартість занять сподобається всім клієнтам.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів