Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Фітнес програма «Club mix»
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Club mix

Сlub mix – це не просто танцювальне тренування, а вміння рухатися під музику, отримувати задоволення від руху, насолоджуватися ритмом. Club mix включає кілька стилів танцю, які об’єднуються в одне ціле і характеризуються специфічним характером виконання. Club mix танцюють на вечірках, презентаціях, клубах.

Серед переваг:

  • Вам не треба запам’ятовувати якісь певні рухи, немає строгих правил та норм — у такому танці – головне імпровізація та почуття ритму.
  • Тут немає конкретних правил і обмежень. Танець виконується під будь-яку музику.
  • У процесі тренування працюють практично всі м’язи, тіло стає пластичним та підтягнутим.
  • Людина стає впевненою, не соромиться себе та свого тіла.

Club mix – це завжди гарний настрій, заряд бадьорості та енергії та відмінний спосіб зняти стрес та напругу після трудового дня.

Для початку тренувань вам не потрібна спеціальна фізична підготовка. Важливо те, що тренера клубу «Железяка и Бантики» навчать танцювати людей будь-якого віку. Головне – це ваше бажання танцювати та отримувати від цього задоволення.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів