Програма «CrossTime»
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Групові тренування Крос-тайм (Cross-Time)

Групова фітнес програма CrossTime є спеціальним високоінтенсивним груповим тренуванням, яке спрямоване на розвиток м’язової маси. В рамках цього тренування використовуються різноманітні предмети спортивного інвентарю: гирі, штанги, млинці, м’ячі, скакалки та турніки. Основою тренування стали силові вправи, тип яких постійно змінюватиметься. Тим самим спортсмен залишається у постійному тонусі та процес удосконалення м’язів стає більш інтенсивним.

Вас цікавить Cross-time в Одесі? Наш фітнес-клуб радий надати абонементи на вказану програму за низькими цінами!

Крос-тайм в Одесі: у чому переваги таких занять?

Перевагами програми Крос-тайм є такі фактори:

  • Заняття з цієї програми стануть відмінним варіантом для досвідчених спортсменів, які прагнуть досконалості та позитивно ставляться до досить сильних навантажень.
  • Різноманітність. Ця програма має на увазі використання великої кількості спортивного інвентарю, що допомагає зробити тренування різноманітнішими.
  • Командний дух. Робота в команді завжди захоплює та робить тренування різноманітнішими та інтенсивнішими.

Крос-тайм у нашому фітнес-клубі

Вас зацікавила групова фітнес-програма Крос-тайм? Наш фітнес-центр пропонує відповідні абонементи за раціональною вартістю. Усі заняття проводяться під контролем досвідчених тренерів, що приділяють увагу кожному спортсмену. Замовити абонемент можна прямо на нашому сайті.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів