Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Програма «FitBall»
Графік занять
Пн: 10:00 - 11:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес-програма «FitBall» в Одесі

Фітнес програма фітбол стане відмінним рішенням для тих, хто ставить перед собою завдання розвинути координацію, удосконалити свою спритність та покращити почуття балансування. В рамках цієї програми тренування проходитимуть з використанням спеціальних м’ячів – фітболів. Самі тренування характеризуються відносно низькою інтенсивністю і вимагають від спортсменів особливих фізичних зусиль.

Чому варто вибрати вправи на фітболі?

Фітнес вправи з м’ячем мають такі переваги, які точно порадують усіх спортсменів:

  • Легкість та простота. Займатися з фітболом відносно легко і просто. Це означає, що така фітнес програма цілком зможе стати чудовим захопленням та гарним варіантом для цікавого проведення часу.
  • Командна робота. Так як ця програма вважається груповою, ті, хто тренується, зможуть відчути себе частиною однієї великої команди. Цей фактор допомагає знайти нових друзів із подібними інтересами.
  • Користь здоров’ю. Фітбол в Одесі допоможе місцевим жителям покращити стан здоров’я, зміцнити м’язи. Також такі заняття стануть добрим способом зняття втоми та відпочинку.

Початок чогось більшого. Ви хочете займатися спортом, але не знаєте, з чого почати? Вправи з фітболом стануть чудовим варіантом. Легкі та веселі тренування допоможуть швидше долучитися до світу спорту та дадуть старт для нових починань.

Групова програма Фітбол у нашому фітнес-центрі

Ми представляємо до уваги одеситів фітнес-програму «Фітбол» за раціональною вартістю. Дізнатися подробиці про таку програму можна, зв’язавшись з нашими кваліфікованими менеджерами по телефону або заповнивши спеціальну форму зворотного зв’язку.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів