Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Программа «Фітнес-Коктейль»
Графік занять
Вт: 10:00 - 11:00Чт: 18:00 - 19:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Групова фітнес-програма «Фітнес-Коктейль» в Одесі

Фітнес програма «Фітнес-Коктейль» підходить тим, хто хоче зробити свої тренування різноманітнішими та цікавішими. Основу такого напряму тренувань складають індивідуальні вправи, які визначатиме тренер для кожного, хто займається. При цьому він поєднуватиме різні напрями вправ: на розвиток спритності, гнучкості, зміцнення організму, удосконалення м’язової групи та спалювання жиру.

Якщо вас зацікавили тренування за таким методом – поспішайте купити абонемент у нашому залі.

Фітнес програма “Фітнес-Коктейль”: у чому її плюси?

Програма «Фітнес-Коктейль» має такі переваги:

  • Різноманітність. Якщо ви не любите нудні тренування – вам безперечно сюди. Ця програма допоможе спробувати все й одразу.
  • Всебічний розвиток. Заняття за такою програмою дозволяють удосконалюватися одразу у багатьох напрямках, що теж є незаперечним плюсом.
  • Окрема увага тренера. Незважаючи на те, що заняття групове, тренер приділятиме увагу кожному спортсмену.

Фітнес програма «Фітнес-Коктейль» у нашому центрі

Ми пропонуємо придбати абонементи на заняття за програмою «Фітнес-Коктейль» за приємною вартістю. Оформити абонемент можна просто на сайті буквально за кілька хвилин. У разі виникнення будь-яких питань ви завжди можете розраховувати на допомогу наших менеджерів.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів