Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Фітнес програма «Latina mix»
Графік занять
Вт: 20:00 - 21:00Нд: 12:00 - 13:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Latina mix

Якщо набридли тренування з присіданнями, віджиманнями, підтягуваннями, то заняття Latina mix на основі бачати та reggaetonа стануть чудовою альтернативою. Це не тільки хороший спосіб розслабитися і зняти стрес після трудового дня, але й можливість змінити свою фігуру на краще (у процесі тренування ви пропрацюєте практично всі м’язи свого тіла, покращите поставу, набудете гнучкості та грації, які не залишать чоловіків байдужими). Крім того, заняття латиною добре впливають на судинну, серцеву та дихальну системи.

У латині використовуються швидкі рухи, які наповнені емоціями, почуттями, пристрастю та величчю. Величезним плюсом є те, що для такого танцю не потрібен партнер, потрібно і важливо лише ваше бажання навчитися красиво та чуттєво танцювати. Для занять не потрібно мати спеціальну фізичну підготовку.

Інструктора фітнес клубу «Железяка и Бантики» навчать вас, як привернути увагу інших людей та викликати захоплення.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів