Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Програма «Mobility»
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Mobility — Віньяса флоу-йога в Одесі

Під такою хитромудрою назвою програми ховається знайома багатьом силова йога. Програма Мобіліті позиціонується як комбінована: вона спрямована як на покращення стану здоров’я, так і на вдосконалення фізичної форми тренуючого. Наш фітнес клуб пропонує одеситам абонементи на тренування у такому форматі за раціональною вартістю.

Віньяса-флоу йога: особливості програми

Віньяса флоу йога в Одесі стала мати особливо високий попит. Ця програма має такі індивідуальні особливості:

  • Дихальні вправи. Дихальні практики дозволять встановити повний контроль над своїм диханням, що виключно сприятливо позначиться на стані здоров’я.
  • Силове опрацювання м’язів. Дані вправи є досить активними і надають на організм серйозне навантаження, що допомагає зміцнити та розвинути м’язову систему.
  • Розтяжки. Розтяжка допоможе тілу стати більш пластичним та гнучким.

Програма Мобіліті у нашому фітнес центрі

Наш фітнес центр представляє до вашої уваги абонементи на віньяса йогу за приємною вартістю. Тренування проводять досвідчені йоги, які добре орієнтуються особливостях такої системи. Щоб оформити заявку на абонемент, достатньо заповнити спеціальну форму, розміщену на нашому офіційному сайті.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів