Заняття з Пілатесу
Графік занять
Сб: 11:00 - 12:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Пілатес в Одесі — «Железяка и Бантики»

Програма пілатес була розроблена доктором Йозефом Пілатесом ще у 20 столітті. З того часу такі вправи стали користуватися особливо високою популярністю серед багатьох жінок. Самі тренування спрямовані в основному на фізичний розвиток тих, хто тренується, на зміцнення хребта, м’язів живота та м’язів-стабілізаторів. Якщо вас цікавить пілатес в Приморському краї – звертайтесь до нашого фітнес-клубу.

Заняття Pilates в Одесі: у чому перевага групових занять?

Пілатес для новачків справді ефективний у форматі групових занять. Так, серед усіх переваг подібної програми варто виділити такі:

  • Заняття проходять під керівництвом досвідченого тренера, який знає, як упоратися з великими групами учасників.
  • Групові заняття пілатесом в Одесі виробляють дисциплінованість. Насамперед учасники отримують можливість адаптуватися під певний графік занять, виробити правила відвідування зали у встановлений час.
  • Можливість відчути себе частиною команди. Якщо ви ухвалите рішення записатися на пілатес у командному форматі, ви зможете знайти нових друзів з такими ж захопленнями, як і у вас.

Заняття Пілатес в Одесі в нашому фітнес-клубі

Наш фітнес-центр представляє програми з пілатес, ціни на які приємно порадують кожного клієнта. Вартість пілатесу в нашому центрі значно бюджетніша, ніж у багатьох інших спортивних залах. Ми гарантуємо індивідуальне ставлення до кожного клієнта та достатню кількість уваги від наших тренерів. Якщо ви хочете дізнатися подробиці про цю програму, залиште заявку на зворотний зв’язок на нашому сайті або зателефонуйте нашим менеджерам.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів