Програма «Power Fit»
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Силові фітнес тренування Power Fit у нашому фітнес-клубі

Фітнес програма power fit підійде вже досвідченим спортсменам, які досить добре справляються із фізичними навантаженнями різної складності. Ця програма має на увазі кардіо-силове тренування з досить великою інтенсивністю. Під час таких тренувань спортсмен задіює всі свої групи м’язів, що сприяє гармонійному розвитку тіла та удосконаленню фізичної форми.

Якщо вас цікавить така силова фітнес-програма, наш фітнес-клуб радий надати вам свої послуги. У нас ви зможете придбати абонементи на заняття у режимі Пауер Фіт за раціональною вартістю.

Силові фітнес тренування Power Fit: Чому саме групові заняття?

Групові заняття з такої програми мають чимало переваг, серед яких варто відзначити такі:

  • Робота у колективі. Заняття у групах допомагають знайти нових друзів, допомагати один одному з вправами та вчасно підглядати правильність їхнього виконання.
  • Розвиток дисциплінованості. Заняття в колективі допомагають виробити певний розпорядок тренування та накладають деякі зобов’язання щодо відвідування зали.
  • Робота із досвідченим тренером. Ведення тренувань цілих груп спортсменів довіряють виключно досвідченим тренерам із великим стажем роботи. Це означає, що ви зможете попрацювати зі справжніми професіоналами.

Програма Пауер Фіт у нашому фітнес-клубі

Ми представляємо до уваги мешканців Одеси тренування за програмою пауер фіт. Придбати абонемент можна просто на нашому сайті буквально за кілька хвилин. Якщо у вас виникають певні питання чи проблеми з оформленням заявки, ви завжди можете розраховувати на допомогу наших менеджерів.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів