Програма «Stretching»
Графік занять
Вт: 10:00 - 11:00Чт: 10:00 - 11:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес-програма «Стретчінг» в Одесі

Фітнес програма стретчинг є одним із найпопулярніших напрямків тренувань у залі. Її основною метою є покращення гнучкості тіла та паралельне спалювання жирових відкладень. Стретчінг у фітнес клубі в Одесі «Железяка и Бантики» стане чудовою програмою тренувань для тих, хто планує відкрити нові можливості свого тіла.

Стретчінг: чому варто вибрати цю групову програму?

Заняття для розтяжки мають особливо високу ефективність, коли вони проходять саме в груповому форматі. І в цьому немає нічого дивного, адже:

  • Групові заняття розвивають дух суперництва. Ті, хто тренується, можуть відчути натхнення бути швидше, сильніше і краще, ніж інші учасники групи. З цієї причини групові заняття часто допомагають тренуватися набагато активніше, ніж індивідуальні.
  • Заняття для розтяжки у групі допомагають покращити дисциплінованість. Справа в тому, що тренування в основному проводяться в один і той же час, що допомагає спортсмену налаштуватися на певний графік і розробити оптимальний режим дня.

Stretching в Одесі у нашому фітнес центрі

Фітнес клуб «Железяка и Бантики» представляє вашій увазі абонементи на групові заняття стретчингом. Усі тренування проходять під чуйним контролем кваліфікованого тренера, який зможе приділити увагу всім та кожному. Раціональна вартість абонементів сподобається всім, хто тренується.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів