Strip Plastic
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Стрип Пластика в Одесі

Strip plastic – це неймовірно чуттєвий та жіночний мікс із різних танцювальних напрямків. У стрип пластиці гармонійно поєднуються рухи, властиві справжньому балету, пристрасному танго, палкому фламенко, драйвовому джаз-модерну і навіть мається на увазі виконання акробатичних елементів. Танцівниці, які досконало опанували цю майстерність, виконують безліч рухів: від різноманітних кроків і присідань, до сексуальних погойдувань стегнами і спокусливих помахів волоссям. Все це заворожує своєю чуттєвістю, м’якістю та плавністю.

Заняття strip plastic приносять видимі результати вже за короткий термін. Вони допоможуть підтягнути фігуру, прискорять схуднення, зроблять тіло привабливим. Справа в тому, що під час занять задіяні одразу кілька м’язових груп: руки, прес, сідниці.

У цьому і полягає секрет гнучкості та привабливості танцівниць стрип-пластики.

Запишіться на тренування прямо зараз і вже через кілька занять Ви відчуєте перетворення, подолаєте всі свої комплекси, набудете впевненості у власній привабливості та сексуальності!

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів