Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Tae-bo (Тай-бо)
Графік занять
Вт: 19:00 - 20:00Чт: 19:00 - 20:00Сб: 11:00 - 12:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Тай-бо у фітнес-клубі «Железяка и Бантики»

Тай-бо – досить свіжий вид фітнесу. Дана система фізичних вправ є міксом з бойових мистецтв і елементів класичної аеробіки. Автором цього виду тренінгу є американець Біллі Бленкс: успішний актор, тренер міжнародного класу та чемпіон з бойових мистецтв. Переваги тренування:

  • Вона дуже енерговитратна, адже за годину тренування спалюється близько 800-900 ккал. Це дозволить вам у стислий термін отримати фігуру своєї мрії;
  • Розвиває координацію, спритність та витривалість;
  • Під час занять задіяні практично всі м’язи тіла, що дозволяє підтримувати весь організм у тонусі;
  • Заняття підходять для будь-якого рівня підготовки, вони прості, тому що не містять складних хореографічних елементів;
  • З тай-бо ви позбудетеся накопичених за цілий день негативних емоцій і отримаєте розвантаження — як фізичне, так і моральне.

Це чудовий спосіб досягнення спортивної форми. Якщо вас зацікавило Тай-бо, то ви прийшли за адресою. Наші висококваліфіковані інструктори чекають на вас щовівторка та четверга о 17.00.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів