Програма «TRX»
Графік занять
Вт: 18:00 - 19:00Пт: 19:00 - 20:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес-програма «TRX» в Одесі

TRX тренування в Одесі підходять досвідченим спортсменам, які вже давно займаються фітнесом та різними видами спортивних навантажень. Ця програма передбачає використання спеціальних ременів. Спортсмен, спираючись виключно на ці ремені, використовує свою власну вагу як навантаження на всі м’язові групи.

Якщо вас цікавить TRX для початківців, ви прийшли за адресою. Наш фітнес-центр представляє до уваги мешканців Одеси абонементи на заняття за такою програмою з приємної цінової політики.

Фітнес програма «TRX»: особливості та переваги

Програма тренувань trx має такі переваги:

  • Активний розвиток м’язової маси. Заняття за такою програмою вважаються чи не найефективнішим методом швидко удосконалити свою м’язову масу та скульптурувати тіло своєї мрії.
  • Робота у колективі. Відмінний спосіб знайти однодумців та нових друзів з ідентичними інтересами.
  • Підвищення витривалості. Заняття за такою системою мають на увазі важкі фізичні вправи, що винятково позитивно впливає на витривалість спортсмена.
  • Поліпшення спритності. У рамках програми спортсмен виконуватиме вправи, що передбачають прояв його спритності у всій красі.

Фітнес тренування «TRX» у нашому центрі

«Железяка и Бантики» представляє до уваги одеситів абонементи до зали на заняття за програмою тренувань TRX. Ці заняття проводяться досвідченими тренерами з багаторічним стажем роботи. Раціональна вартість абонементів порадує кожного спортсмена.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів