Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Twerk
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Тверк в Одесі

Twerk як танцювальний стиль існує понад двадцять років. Цей напрямок приваблює своєю неземною сексуальністю та відвертістю. Саме слово “тверк” пішло з англійської мови і означає “танець сідниць”. І справді, під час танцю дівчата виконують неймовірно швидкі і разом з тим дуже ритмічні рухи сідницями під таку ж швидку і ритмічну музику. Разом з цим, ключові елементи танцю задіяють не лише п’яту точку, а й всю нижню частину тіла: ноги, стегна, низ живота.

Twerk – стиль, що допомагає розкріпачитися і переконатися у своїй сексуальності та привабливості. У цьому танці можна відчути всю радість руху. До того ж, заняття тверком допомагають створити пружні сідниці, приберуть зайву вагу на боках і допоможуть у боротьбі з целюлітом. Також цей танець зміцнює м’язи спини та живота. А це означає, що тверк обов’язково подарує вам прекрасну фігуру!

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів