Програма «Вітамін У»
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес-програма «Вітамін У» в Одесі

Групова програма Вітамін У є інноваційним форматом занять спортом у команді спортсменів. Особливістю такої програми є невелика кількість учасників у команді. Це дозволяє тренеру приділити особливу увагу абсолютно кожному, хто тренується. Наш фітнес-центр «Железяка и Бантики» представляє абонементи на заняття у такому форматі за раціональною вартістю.

Групова програма «Вітамін У»: які має переваги?

Фітнес програма вітамін У надає можливість відчути такі переваги при занятті фітнесом:

  • Можливість спробувати себе у командній роботі. Це завжди весело та цікаво. Спортсмени можуть знайти собі нових друзів і відчути себе частиною одного механізму, що добре спрацювався.
  • Підвищена увага тренера. Тренер при такому форматі групових занять зможе приділити досить багато уваги кожному, хто тренується. Так як група нечисленна, він зможе зосередитися на кожному зі своїх підопічних і допомогти їм досягти більших результатів.

Наш фітнес-центр представляє до уваги одеситів заняття фітнесом за такою програмою за раціональною вартістю. Ми пропонуємо низькі ціни на абонементи, які припадуть до вподоби всім спортсменам. Щоб дізнатися подробиці про програму, зв’яжіться з нашими менеджерами через форму зворотного зв’язку або контактний телефон, залишений на сайті.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів