Заняття з Йоги
Графік занять
Пн: 18:00 - 19:00Ср: 18:00 - 19:00Пт: 18:00 - 19:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Йога в Одесі – «Железяка и Бантики»

Групові заняття йогою почали набирати особливо широкої популярності. Ця програма вважається гідною альтернативою більшості активних видів спорту. І хоч самі тренування виробляються у відносно спокійних темпах, учасники програми вже за кілька занять помічають значні поліпшення стану здоров’я, зміцнення імунітету і навіть початок скидання жирової маси. Крім того, йога – це чудовий спосіб набути гармонії з собою.

Групові заняття Йогою в Одесі: переваги програми

Якщо ви вирішили вперше піти на йогу в Одесі – групові заняття стануть для вас чудовим рішенням. Так, ви отримаєте такі переваги:

  • Можливість відчути себе частиною колективу. Так, ви зможете знайти нових друзів, відчути себе частиною одного цілого та вчасно піддивитися, як правильно виконувати ту чи іншу вправу.
  • Підвищена ефективність. Групові заняття призначаються на один і той же час в ті самі дні. Це допомагає організму налаштуватися на заданий графік, а також багато в чому виробляє силу волі.
  • Підвищення дисциплінованості. Справа в тому, що групові заняття накладають на людину певні зобов’язання. Так, пропускати заняття стає досить складно через відповідальність перед колективом.

Заняття Йогою в Одесі у нашому спортивному центрі

Якщо вас цікавить йога для початківців, або якщо ви вже добре орієнтуєтеся у всіх тонкощах даних занять – наш фітнес-клуб радий вас запросити на групові заняття. Ми представляємо йогу в Одесі в Приморському краї з професійними тренерами, які чудово орієнтуються у всіх тонкощах вказаних занять.

У нас ви можете придбати абонементи на йогу у центрі Одеси за раціональною вартістю. У разі виникнення будь-яких питань, зв’яжіться з нашими менеджерами за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті, або зателефонуйте нам по одному з контактних номерів телефону.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів