Програма «Спека»
Графік занять
Пн: 19:00 - 20:00
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Групова фітнес-програма «Спека»

Групова програма Спека стане ідеальним рішенням для тих, хто прагне не лише швидко спалити свою зайву вагу, а й зробити це максимально правильно. Саме тренування позиціонується як високоінтервальне і має на увазі досить активні фізичні навантаження. У рамках програми спортсмени проходитимуть тренування на витривалість, що також приносить чимало позитивних змін для їхньої фізичної форми. Наш фітнес-центр пропонує до вашої уваги абонементи для цієї групової програми за раціональною вартістю.

Групова програма Спека: основні переваги

Даний формат групових тренувань має чимало позитивних переваг, серед яких слід зазначити такі:

  • Командна робота. У цій ситуації у спортсмена включається режим змагання, і він сильніше віддаватиметься тренуванням, намагаючись бути сильнішим і досягти більшого результату в порівнянні з іншими членами команди.
  • Особливо висока результативність. Такі тренування вважаються одними з найбільш ефективних у плані спалювання жиру. Цей фітнес для швидкого схуднення вже отримав багато захоплених відгуків спортсменів, які за такою програмою скидали десятки зайвих кілограмів.

Групова програма Спека у нашому фітнес-центрі

Вас зацікавила групова програма Спека? Наш фітнес-центр готовий допомогти схуднути до ідеальних параметрів. Оформити абонемент до нашої зали можна заповнивши відповідну форму на сайті або ж зателефонувавши нашому адміністратору за контактними телефонними номерами.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів