Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Фітнес-програма «Zumba»
Графік занять
Вартість заняття
входить до абонементу
Тривалість
1 година

Фітнес програма «Зумба»

Якщо ви хочете швидко позбутися зайвої ваги, але при цьому немає бажання присідати і віджиматися, то «Zumba» — справжня знахідка для вас. Це веселе та енергійне тренування на основі сальси, кумбії, меренге з домішкою фламенко та румби допоможе вам зняти стрес та втому після робочого дня.

«Zumba» як танцювальний напрямок сформувалася нещодавно (у 2000-х роках). Автором її став Альберто Перез, сам родом із Колумбії. У перекладі з колумбійського “Zumba” – це дзижчання або швидке пересування.

Навіть якщо ви ніколи в житті не танцювали, то не варто впадати у відчай – прості хореографічні рухи, які будуть розучуватися під керівництвом кваліфікованого інструктора, – і до кінця тренування ви забудете про свої проблеми та турботи, позбавитеся зайвих кг і отримаєте заряд бадьорості та позитиву!!! За годину ви зможете спалити до 600 калорій, тож з часом ви отримаєте фігуру своєї мрії!

Наші тренери допоможуть та розкажуть, як правильно виконувати кожен рух. Інструктори в Железяках постійно проходять атестації, а значить тренуватимуть вас кваліфіковані фахівці!

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів