Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Фітнес-клуб "Железяка и Бантики"
Персональний тренінг
Ми підберемо для вас персональну ефективну програму тренувань

Ми підберемо для вас персональну ефективну програму тренувань

Персональний тренінг

Персональні тренування у тренажерному залі – система занять, що проводяться під керівництвом професійного тренера. Під час тренувань застосовується індивідуальна методика, розроблена спеціально для Вас з урахуванням побажань, фізичних та психологічних особливостей.

Нині персональні тренування дуже популярні. Завдяки таким заняттям можна покращити стан здоров’я, а не зашкодити йому. Адже при самостійних тренуваннях людина сама встановлює собі рівень навантаження, не враховуючи свого фізичного стану, що нерідко призводить до негативних результатів.

Персональний тренер не тільки складе індивідуальну систему занять, але й контролюватиме як техніку виконання вправ, так і навантаження під час тренувань. Завдяки цьому Ви зможете отримати максимальний ефект у найкоротший час. Крім того, під час занять Ви не будете перевантажені, а це відчуття комфорту.

Кожне персональне тренування проводиться у супроводі тренера. При необхідності в процесі тренувань ваш тренер коригуватиме програму, залежно від ступеня вашого розвитку. Він зробить все, щоб кожне заняття проводилося на найвищому рівні ефективності, а Ви швидко змогли досягти поставлених перед собою завдань.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів