Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.

Збережіть тіло та дух у найкращій формі

Ціни на шугаринг

Вусики

5-10 хв.
30 грн.

Пахви

15 хв.
60 грн.

Руки до ліктя

15 хв.
90 грн.

Руки повністю

20 хв.
140 грн.

Бікіні класика

30 хв.
140 грн.

Бікіні повністю

40 хв.
190 грн.

Стегна

30 хв.
160 грн.

Ноги до колін

30 хв.
140 грн.

Ноги повністю

40 хв.
290 грн.

Шугаринг або Цукрова депіляція в Одесі

Переваги шугарингу

Шугаринг або цукрова депіляція – найбільш безпечна та безболісна процедура видалення волосся з будь-яких, навіть найделікатніших ділянок тіла. Депіляція виконується за допомогою цукрової пасти, яку одержують шляхом розщеплення цукру на глюкозу та фруктозу.

У порівнянні з іншими відомими методами депіляції, цукрова депіляція має ряд переваг:

  • Гіпоалергенність. У складі відсутні будь-які добавки, які можуть спровокувати алергію. Тому такий спосіб позбавлення небажаної рослинності підійде абсолютно всім.
  • Низька травматичність. Олії у складі допомагають зменшити подразнення шкіри. Вони її пом’якшують, зволожують та зміцнюють, не знижуючи при цьому ефективності самої депіляції.
  • Ніжний догляд за шкірою. Цукор насичує тканини вологою, проводиться легкий лімфодренажний масаж.
  • Майже відсутність вростання. Технологія видалення волосків передбачає вилучення волосся по зростанню. В результаті пори швидко закриваються і в них не накопичується секрет шкіри.
  • Пом’якшення волосся. З кожним подальшим видаленням волоски стають менш жорсткими і легше видаляються. Вже після першої процедури вони м’якші і ростуть рідше.
  • Пілінг. З волоссям зі шкіри видаляються відмерлі клітини. Вона починає краще дихати, стає м’якшою. До того ж, така дія є чудовою профілактикою вростання.
  • Тривалість результату. Ефект від процедури триває до 21 дня. Потім поступово починають з’являтися дрібні волоски. Вони дуже м’які і не мають гострого зрізу, а тому не створюють будь-якого дискомфорту чи подразнення.
  • Зручність та чистота. Після процедури депіляції залишки пасти легко видаляються з поверхні водою, без спеціальних засобів.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів