Збережіть тіло та дух у найкращій формі

Ціни на солярій

Гість клубу

1 хв.
18 грн.

Клієнт клубу

1 хв.
18 грн.

Солярій в Одесі

Приймати сонячні ванни – це наша природна потреба. Тому якщо літо пройшло десь за вікном офісу, то заповнити нестачу вітаміну D може й солярій. Вчені з’ясували, що нестача сонячних променів призводить до занепаду настрою та навіть найсильніших депресій.

Літнє сонце щедро дарує нам відчуття свята, краси та молодості – все, чого нам так не вистачає довгими зимовими днями. На щастя, зараз, наявність гарного солярію у фітнес клубі рятує становище.

Солярій гарний не лише тим, що надає нашій шкірі приємного засмаглого відтінку. У ньому досягається непоганий косметичний та лікувальний ефект: очищується шкіра, прогріваються м’язи, що сприяє релаксації, знезаражуються легені. І все це завдяки тому, що енергія світла сприятливо впливає на ряд процесів, що протікають в організмі, наприклад, на обмін речовин, що здавна використовується навіть при лікуванні різних захворювань.

  1. У солярії ви швидко отримуєте рівну, гарну засмагу – з цим важко посперечатися.
  2. За допомогою кількох сеансів у солярії шкіру можна підготувати до літнього сонця.
  3. Перебування в солярії викликає підвищення інтенсивності виробітку ендорфінів, що допомагає боротися зі стресом.
  4. Синтез вітаміну D. Цей вітамін відповідає за засвоєння організмом кальцію, втрата якого спостерігається при остеопорозі.
  5. Кальцій та фосфор добре засвоюються за наявності вітаміну D. А отримати цей вітамін з їжі неможливо – він синтезується у процесі взаємодії нашої шкіри із сонячними променями.
  6. Допомогти вашому імунітету впоратися з великою кількістю інфекцій, якщо ви схильні до частих застуд.
  7. Допомогти і при розширених, але ще не доведених до хронічного варикозу судинах ніг, при рельєфній сіточці капілярів, що проглядаються на руках і ногах.

Погодьтеся, аргументів чимало, а значить, користь є.

У всіх цих випадках солярій стає незамінним засобом оздоровлення та краси вашого тіла.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів