Шановні клієнти! Ми продовжуємо працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних норм.
У разі посилення карантину з повним закриттям «ФК», ми зобов'язуємося заморозити (перенести) на ВЕСЬ ТЕРМІН карантину ваші клубні карти до відновлення роботи фітнес клубів.
Фітнес-клуб "Железяка и Бантики"
Тренажерний зал
Керуєш тілом - керуєш життям

Керуєш тілом - керуєш життям

Тренажерний зал

Тренажерний зал в Одесі — «Железяка и Бантики»

Що це таке, напевно, знає кожен, хто хоч якось стежить за світом фітнесу. Напевно, Вам буде цікавіше знати для чого це треба. Отже, про це детальніше.

Можливо, перше і найголовніше це допомогти Вам домогтися як скульптора свого тіла, фігури своєї мрії. Тут є багато шляхів, комусь треба схуднути, хтось прийшов підкачатися. Напевно, є й ті хто любить аеробне навантаження і просто прийшов побігати на біговій доріжці. Так тренування кардіореспіраторної системи та підвищення витривалості прекрасний вид занять.

Другим важливим чинником буде індивідуальний підхід. Для цього ми пропонуємо персональний тренінг. Це — творчий процес. З підбором індивідуальної програми вправ, навантаження та рекомендацій щодо харчування. Цей підхід просто не має шансів залишити Вас без результату.

Третьою великою перевагою буде вільний графік відвідин. Абсолютна свобода вибору часу тренувань. Адже це велика перевага займатися, наприклад, вранці та ввечері. Або в обідню перерву.

Отримай Допомогу від професіоналів

Наші тренери

Бажаєте досягти максимального результату і за короткий термін? Тренуйтеся за допомогою наших тренерів. Тренер допоможе вам досягти кращих результатів у короткий термін.

Що про нас кажуть?

Думка клієнтів