Будьте в курсі всіх наших подій

Корисне

Що можна з’їсти перед заняттям йогою?

Дуже часто люди, які тільки-но починають займатися Йогою, вважають, що ця система вимагає якогось особливого харчування, з вживанням екзотичних або просто дорогих продуктів. Насправді все набагато простіше. Головне правило – не переїдати перед заняттям. Власне, воно є актуальним для будь-яких видів фізичного навантаження.

Перед тренуванням з-за столу потрібно виходити з легким почуттям голоду. А вранці взагалі краще займатися натще — до речі, у давнину існувала тільки така практика, це сьогодні можна записатися на тренування у будь-який час.

Чого треба уникати?

Для занять йогою особливо важливо уникати їжі, що важко і довго перетравлюється, тому хоча б у дні тренувань потрібно відмовитися від:

  • страв із червоного м’яса;
  • цільномолочних продуктів;
  • будь-яких горіхів (максимум – можна з’їсти 2-3 ядерця);
  • смажених та жирних страв;
  • дріжджової випічки;
  • продуктів із високим вмістом цукру.

Останній прийом їжі перед заняттям має відбутися за 3 години до початку тренування, інакше виконувати перевернуті асани буде важко.

Що можна їсти перед тренуванням?

За 3-3,5 години до заняття можна їсти рис із прянощами, червону квасолю із зеленню, тобто досить ґрунтовну їжу. Якщо ж не вдається поїсти заздалегідь, і до тренування залишається всього дві години, тоді можна приготувати салат зі свіжих овочів, авокадо, або фруктів, пластівці з йогуртом або мигдальним (але не цілісним).

Поділитись статтею: